Sala VIP

Klub 7thHeaven w Legnicy posiada trzecią salę VIP – wejście na salę za dopłatą dla gości od 21 lat – na sali tej obowiązuje strój wieczorowy. Możliwość rezerwacji loży, dwa osobne zamykane pomieszczenia klimatyzowane, zaopatrzone w tv. Pełna obsługa kelnerska, na powitanie poczęstunek od klubu w formie fontanny czekoladowej oraz fontanny alkoholowej – do każdej butelki alkoholu zamówionej w całości przekąski przygotowane przez nasz wykwalifikowany personel. Możliwość płatności kartą.

Imprezuj z gwiazdami w specjalnie strefie VIP – gdy w lokalu odbywają się koncerty znanych zespołów, wokalistów przed i po koncercie są do Waszej dyspozycji właśnie na sali VIP – korzystając z okazji można zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami, bądź zamienić kilka słów 😉 ponadto na wybranych imprezach gorące pokazy tańca, występy chippendales.

Opaska, którą klient otrzymuje na wejściu daje możliwość opuszczenia lokalu wyjściem przy sali VIP podczas trwania imprezy – (standardowo bilet wstępu do klubu jest jednorazowy – każde opuszczenie lokalu zobowiązuje do zakupu ponownego biletu zgodnie z regulaminem klubu). Jak w całym lokalu tak i na sali VIP obowiązuje zakaz palenia. Lokal posiada specjalne miejsce wyznaczone do palenia.

Show Buttons
Hide Buttons